Únor 2013

Pro všechny konzoláče...

15. února 2013 v 11:27 | Lost Hero |  Hudba
Ne, vůbec se nenudím, no včera byl Valentýn a protože nečekám, že by tu měl někdo drahou polovičku, tak...no, tka tu mám něco pro zabavení :D

Fight Club

2. února 2013 v 12:05 | Lost Hero |  Hudba

13. Díl: Trošku malá vzpoura

2. února 2013 v 12:04 | Lost Hero |  Válečníci temnot: Proroctví Ledu a Ohně
No jo, máme tu nový díl, tentokrát se koukneme na našeho Foxmera...pamatujete si jak jsem vám říkal, že příběh bude z více pohledů ne?
Komentářů: 0, Označených lidí: 0
Drahý Ezio,
Blbečku Ezio,
Ezio,
nikdy jsem nebyl moc zběhlý v psaní dopisech, ale mylsím, že když jsme takhle rozdělení, tak bychom měli vědět a každém kroku, který podniknem. Je to už týden, kdy byla pohřební hranice našeho mentora. Jsou to už pět dnů, kdy se vůdcové neustále hádají a prosazují sebe jako nového mentora. A jsou to dva dny, kdy jsem vyjel bránit Tesaru z pod útoků skrallů. Skrallové se asi dozvěděli(tedy určitě) o smrti našeho mentora a chtějí toho náramně využít. Navrhoval jsem, abychom zaútočili na Roxtus, jejihc hlavní město, ale rada starších to uznala za nevhodné. Pokud chci být zvolen mentorem, tak muísm poslouchat rozkazy, ale až budu, tak jim zakroutím krkem. Moje cesta do Tesari, byla rychlá, dorazili jsme přesně včas. Odrazili jsme útok skrallů, vlastně pět jsme jich odrazili, skrallové si asi uvědomili jaká hrozba jsme. Postavil jsme tábor na hornatém území, skály vytváří jistý druh opevnění, proto tak lehce odoláváme. Ale každým dnem, asasíni jsou čím dál nevrlejší, taky se bojím...vzpoury.