Červenec 2012

27. Díl: Sbohem, bratře...

31. července 2012 v 12:27 | Lost Hero |  Válečníci temnot: Soumrak Bara-Magna

RetroToa production present...

Episode 27: Good bye, brother...

Ezio možná svůj boj vyhrál, ale na druhé straně, blízko náměstí, to vypadá rozhodně jinak.

26. Díl: Poslední naděje

29. července 2012 v 10:45 | Lost Hero |  Válečníci temnot: Soumrak Bara-Magna
Tady je! Ten očekávaný duel mezi dvěma bojovníky, což taky znamená, že do konce nám zbývá 2 díly(poslední + epilog). Takže tady to je.

RetroToa production present...

Komentářů: 0, Označených lidí: 0

Episode 26: The last hope


Bara-Magna

28. července 2012 v 14:26 | Lost Hero |  Ritokovi poznatky
Jak jste si všimli, tak Ritok, jedna z nejchytřejších postav, nás v minulém díle opustila. To ovšem(tedy doufám) nevadí vnaší rubrice Ritokovi poznatky. Takže dnešní téma...

Bara-Magna

Bara-Magna je obrovský kontinent, který se táhne od Jižního oceánu až po hranice s Titan-Magna. Odkud pochází název? No, jak víme, přeživší velké katastrofy pojmenovali svojí planetu Bara-Magna. Nebylo toho na ní moc, ale dalo se tu žít(nebo přežít?). Většina obyvatel planety žila na jednom místě. Nežili na různých koncích planety. To zapříčinilo to, že většina planety je dodnes neprozkoumená a jediné zmapované oblasti jsou Bara-Magna a Titan-Magna. Kydž však Mata-Nui obnovil život a faumu na zubožené planetě, ten okruh ve, kterém žili Glatoriani, pojmenovali jednoduše Bara-Magna.
Abych řekl pravdu, tak Bara-Magna se nepyšní žádnou úžasnou faumou. Střídají se tu jen dvě roční období. Léto a Zima. Nejsou však pravidelné. Léto tu může trvat klidně trvat celá desetiletí. Zima už tak častá není, ale pokud přijde trvá celé životy než zmizí. Takové období nazývají Agori Období Velkého spánku, protože v tom období většina přírody spí. Když už mluvíme o přírodě...na Bara-Magna jsou nejvíc listnaté lesy. Pouští už je pomálu, ale pokud už nějaká je, tak je obrovská. Třeba poušť Kavaka má celých deset tisíc kilometrů čtverečních. Takže pokud někdo chce stoprocentní jízdenku na smrt, tak ať se nechá vysadit uprostřed pouště.
Politika Bara-Magna je docela složitá. Z vesnicí(Vulcanus, Tajun, Tesara, Iconox, Athero) se už dávno stali města každé tohle město drží určité území a má svého vlastního vládce(tak třeba v téhle době je vládce Vulcanusu Ackar). Tohle území dělá v podstatě vlastní malý stát a říká se mu polis. Dohromady si tyhle polis drží při sobě a pomáhají si a v období válek si pomáhají. Máto však svojí nevýhodua to tu, že kvůli množství vůdců(přesně šest) se mnohdy každý prosazuje svoje a než vyšlou vojáky jsou někdy menší města už pod popelem. Někdy si říkám, jestli by nebyl nejchytřejší nápad monarchie než ta demokracie.

25. Díl: Jayli, uklidni se!

27. července 2012 v 17:26 | Lost Hero |  Válečníci temnot: Soumrak Bara-Magna
Tak je tu po menší odmlce další díl. Co vás čeká? Tak čtete dál.

RetroToa production...

Episode 25: Jayli, calm down!

Komentářů: 0, Označených lidí: 0
Boj se rozohnil na všechny strany. Naši hrdinové bojují o život, jak svůj, tak i o životy nevinných agori. Bohužel narozdíl od Skrallů nemají, tak tuhý kořínek. Ale zatím co na jedné straně soupeří bojovníci proti samotnému vůdcu skrallů...
Komentářů: 0, Označených lidí: 0
Na druhé straně se musí vyrovnat jinému nebezpečí.

Omluva?

24. července 2012 v 9:46 | Lost Hero |  Ostatní
Omluva? Ne asi. Tak zaprvé se chci omluvit za mojí pár denní aktivitu. Fakt na to nemám v poslední době nějak náladu a narozdíl od jiných dnů do toho nikdo nezasahuje, že bych kvůli němu neměl čas. Jen fakt nemám náladu. Dále...i když nevím proč, ale rád bych se tady omluvil tady Vorikimu pokud jsem se ho nějak dotkl. To by bylo asi vše, takže pokud máte ještě nějaké otázky tak napište.

Hádky

20. července 2012 v 13:44 | Lost Hero |  Ostatní
Ritoku(omlouvám se ale fakt too elktřiny ti říkat nebudu) jen pro ujasnění: Nikdo se tu nespojuje. Tohle není žádný spiknutí, jen každý hají svůj názor, takže se nemůžem divit, že se tu hádáme. Vlastně nehádáme. Tohle se nedá považovat za hádku. V článku si stěžuješ a když napíšu svůj názor, tak napíšeš že místo charakteru píšu samý hovadiny. To není hovadina je to osobní názor. Takže teď ti řeknu co si myslím. Ritoku, ty jsi ten pohodový člověk, jsi v klidu, ale někdy máš sklony se hádat. To že sis založil novou stránku jsi nic nevyřešil, jen si utíkal před problémy. Prostě si chtěl začít odznova, protože tě nebavilo se hádat. Ale to není moc dobrý přístup, protože si to pořád ty ne? To bys musel změnit celou svojí osobnost, aby to něčemu pomohlo. Nemýlím se? Možná ano. Ale jak jsem řek, je to jen můj názor. Udělej te si každý svůj obrázek. A prosím tě Ritoku nepiš mi do komentářů nic na svou obranu, protože my všichni víme, že jsi to myslel dobře, protože pokud to uděláš zase se budeme hádat a zase to bude pořád dokola, dokola, dokola...

PS: Prosím vás berte to s nadhledem, protože ta témata o kterých se hádáme jsou úplný hova*iny.

24. Díl: Bratři ve zbroji...

19. července 2012 v 10:16 | Lost Hero |  Válečníci temnot: Soumrak Bara-Magna
Tak tady je začátek zakončení. Tady to je. Finální zakončení.

RetroToa production present...

Episode 24: Brothers in armor

Komentářů: 0, Označených lidí: 0
To stejné místo, jen o pár něco později. Asasíni se připravují na velký boj. Jestli jim přinese slávu, nebo smrt nikdo neví. Ale jedno ví všichni. Budou bojovat do posledního dechu.

Žárovka: Revamp

18. července 2012 v 19:09 | Lost Hero |  Postavy z příběhů
Takže Too Elektřiny(zkráceně žárovka). Přemýšlel jsem o tvém revampu. A když o tom přemýšlím...ten revamp by předělal celý tvůj vzhled takže bych mohl udělat kompromis. Nechceš udělat novou postavu? Pokud ano, postavil bych jí tak jak sis přál. Kdybys měl zájem tak napiš do komentu.

PS: Zítra bude díl.

Diskuze: Prázdniny

16. července 2012 v 10:42 | Lost Hero |  Diskuze
Tak dnes další diskuze. Letní prázdniny se rozjeli a všichni mají nějaký plán na prázdniny. Někteří(jako já) třeba chodí do kina se svými přátely a každý druhý den jde na koupák. Někteří třeba jeli do nějakých kulturně rozvinutých zemí se kouknout na památky a někteří třeba jeli k moři. Takže už znáte otázku. Co se chystáte dělat o prázdninách?
Moje rodina bohužel tento rok nikam nejede. Důvod je takový, že prostě není čas. Matka se po dlouhé době vrací do práce takže vše jde stranou. Venku září slunce a všichni si užvíají. Moje jediná záchrana je že ostatní budou mít čas a náladu se mnou někam jít. Takže jsem v podstatě v symbióze na ostatních. Jak je to u vás?

Co bude?

14. července 2012 v 15:33 | Lost Hero |  Info o blogu
Jak víte, většina lidí si dala nějaký plán na léto. Třeba že každý pátek a každé pondělí nový díl, nebo až se vrátí ze prázdnin tak nějaká nová série, prostě všichni si udělali nějaký plán. Tak proč já jsem žádný plán nezveřejnil? Nebudu chodit kolem horké kaše. Prostě žádný plán nemám. Nebudu sem dávat nějaké sliby, že každý pátek díl, protože to stejně nedodržím a budu to dělat z donucení a to já nechci. Chci, aby to byla zábava ne práce, nebo denní režim. Ale nebojte se. Určíté plány mám. Tak nevím jak vy, ale mám pocit, že moje výtvory do Jaylina SONV se dočkaly zajímavého ohlasu, takže bych se dal na stavění výtvorů. Jednak protože to zas není taková nuda a jednak protože mám pocit že ta rubrika je poloprázdná. Kdyby ste měli doopravdy zájem, tak napište do komentářů. Taky mě poslední dobou nenapadá vůbec o čem mám mít diskuze, tak kdyby vás napadlo něco tak napište do komentářů. Dále se tu objevily nějaké návrhy o Revampech do další série. Ti kdo to chtěli, tak ať napíšou do komentářů a jak by si to představovali. Pokud budete mít ještě nějaký dotaz, tak udělejte co? Napište do komentářích ano. Tak to je asi vše.