Červen 2012

SONF-4. Kolo

30. června 2012 v 18:39 | Lost Hero |  Soutěže
Takže tady je poslední kolo SONF. Tentokrát vypadnou tři, naštěstí pro vás není téma nějaké těžké. Ufělejte prostě to nejlepší co ve vás je, nejlepší čeho jste schopni. Chápete že jo? Tak do toho!

Vysvědčení: Jak dopadlo?

29. června 2012 v 14:59 | Lost Hero |  Diskuze
Dneska se rozdávalo vízo. Nevím jak u vás, ale u mě jsme měli piknik. Bylo tam tolik jídla, tolik přátel, tolik radosti i smutku, že jsem si uvědomil jak mi tohle všechno bude chybět. Prožil jsem s nimi toho tolik, stáli se mnou při pádu i vzestupu. Co se stane s naší partou? Rozpadne se? Zapomeneme na sebe? A i když se spolu budem ještě vídat(přísahali jsme spolu všichni na žížalky, to nikdo nepochopí) bude to stejný? Bylo nás osm a teď tři odchází(já a dva mí přátelé). Zůstaneme stejní? Nebo si každý půjde svou cestou? To přinese budoucnost.
Po všech těch filosofických žvástů, učitelka volá mé jméno. A co neslyším? Potlesk pro Davida, samé výborné! Řekla moje jméno? Jiný David tu není. Tak to budu asi já.Beru ten papír do rukou a užívám si svoji krátkou chvilku slávy. Po pár slovech si odcházím zpátky sednout. I když jsem to čekal, i tak si prohlížím svoje krásné vysvědčení.
Po rozdávání jsme se rozdělili. Někteří si hrají na hřišti, jež leží kolem, někteří si vezmou míč a začnou si kopat, ale nás osm zůstává na místě. Dívám se na ostatní a přemýšlím. Všichni jsme tak rozdílní a tak podobní. A tehdy chytím kamarádku za ramena a zvolám: "Lidi, společné objetí! možná je to naposledy." Nejdřív byl můj návrh uvítán tázavými pohledy, ale na konec se přeci jen dočkal uskutečnení. Dívám se na těch pět, které už příští rok neuvidím. Hlesnu si potichu pro sebe: "Budete mi chybět."
Kouknu se na ně. Vidím jim všem do tváře. Vyhublý kluk, ne moc vysoký s modrými oči do odstínu šedé a světlými vlasy. Má talent na umění, rád minecraft a nezajímají ho holky. To je Franta. Díky ti za to, že jsi mě přivedl do výtvarky a i když jsem někdy měl chuť tě uškrtit, bylo to fajn. Vysoká holka s brýlemi hnědými až bronzovými vlasy. Terko, nebo spíš jak ti říkám Tery. My jsme si nikdy nebyli moc blízcí, ale jsi fajn holka, tak ať ti to zůstane. Kouknu se dál. Vedle ní stojí krásná dívka s hnědými vlasy nabarvené částečně na blond. Křišťálově modré oči a velký usměv zdobí její tvář. Luci...ty jsi mě naučila milovat. Naučila jsi mě stylu, cit pro módu, romantiku a spoustu dalších věcí. Vždycky jsi vnášela svým smíchem radost do duše. Budeš mít v mém srdci vždy svoje místo. Abych viděl tebe Dalíku, musím se podívat víc dolů. Nikdy jsi nebyl vysoký a možná nikdy nebudeš. Ale i tak jsem se divil, jak do tak malého těla se může vejít tolik srandy. Pamatuji si diskošku na balkóně, nebo jak jsme se cestou na tancovačce ztratili. Pamatuji si ty společně prosezené hodiny, kde ses mi svěřoval se svými problémi a já jakok pravý psycholog kýval. I když si mi lezl často na nervy a někdy nebral situaci dost vážně, doufám, že na konec si najdeš tu pravou a už se mi nebudeš muset svěřovat. A na konec je dívka, která si vyslouží u mě největší síň. Na tvé jedinečné oči nikdy nezapomenu. Hnědé do oranžové. Měla jsi opálenou kůži. Byla jsi z Blízkého východu, nebo spíš jsi. Hnědé vlasy svázané dozadu máš, protože kluci říkali, že když je máš rozpuštěné, tak ti to nesluší. Ale tobě to sluší. I v pytli od brambor by ti to slušelo. Naše narozeniny dělily jen pět dnů. Přivedla jsi mě k One Direction, měla jsi pro mě vždy pochopení a já pro tebe. Pamatuji si jak jsme se procházeli po městě, jak jsme trávili čas v New Yorkeru i když jsme neměli peníze, jak ses mi svěřovala a já tobě, jak jsme chodili spolu do kina s mím nejlepším kamarádem. Tohle si všechno pamatuji a snad ještě budu. Evo vždycky jsi mi byla tou nejlepší kamarádkou a tady na konci roku možná něco víc. Proto tobě patří to největší objetí. Budeš mi chybět. Všichni budete.
Po chvilce všichni odcházíme svou cestou. Pln vzpomínek jdeme. Snad se naše cesty ještě jednou zkříží. Snad ano.
Jak to bylo u vás, nevím. Snad jste si vízo užili.

Sbírka Soundtracků-Soumrak Bara-Magna

25. června 2012 v 18:12 | Lost Hero |  Hudba
Takže tady je souhrn písní, které byly, měly nebo budou použity v příbězích. Sice je to článek k ničemu, ale nudím se. Takže tady jsou:

NinjaGo-Návrat boha 1/3

25. června 2012 v 17:16 | RetroToa |  Ninjago: Návrat Boha
Tak tady je dlouho slibovaný díl Ninjago věnovaný Sauwenovi. Ať jsi kde jsi, tohle je pro tebe Sauwene.
Kdysi dávno, než dostal sám čas své jméno, když bohové darovali pozemšťanům nástroje míru. Čtyři legendární zlaté zbraně všech hlavních elementů. Nejslabší ze všech bohů Shau-Wan, vládce větru, však záviděl pozemšťanům moc, jež obdrželi a proto se snesl na zem a ničil co mohl. Doufal, že tím vyláká majitele čtyř zbraní na souboj.
A přání se mu splnilo. Výzva nenechala dva bratry chladnými a společně se vydali do boje. Wu a Gen společně bok po boku se utkali proti bohovi.
Shau-Wan podcenil bratry. Wu a Gen ho však ušetřili...
Což byla zásadní chyba...
Shau-Wan: Jsem zpátky!

Recenze: Unity,Duty, Destiny

16. června 2012 v 9:34 | Last Hero |  Recenze
Takže po dlouhé době tu máme recenzi. Tentokrát na Foxmerovi příběhy. Tak začnem.

Plán na příští týden

14. června 2012 v 21:29 | RetroToa |  Info o blogu
Jak to vidím? Tak do konce tohodle týdne zveřejním díly ninjago. Ale co příští týden? No, osobně nevím. Příští týden totiž jedu do Rakouska na týden. Je to jen na týden, ale nevím. Lidi, mám nastavit články předem, nebo to nechat tak být?

PS: Už mám fotky ze ŠVP. mám je sem zveřejnit?

Fénixové

11. června 2012 v 17:03 | Last Hero |  Ritokovi poznatky
Tak tady jsou další Ritokovi poznatky. Tentokrát o Fénixech

Jaylina SONF: Fénix!

10. června 2012 v 20:54 | RetroToa |  Moje výtvory
Řeknu na rovinu. Dnes už nemám vůbec náladu. Právě jsem se vrátil z taneční a jsem docela unaven, takže tu prostě dám soutěžní fotku. Zítra napíšu Ritokovi poznatky a tam budou všechny fotky a všechny informace. Takže:
Vyber si, která je lepší.

Go, NinjaGo!

10. června 2012 v 20:47 | RetroToa |  Ostatní
Takže, tento týden na oočest Sauwena udělám trilogii Ninjago. Jen tak menší info:
-Příběh probíhá po první sérií, ale před druhou.
-Díly budou zveřejněny od čtvrtka do neděle.
-Budou tam vystupovat: Kai, Cole, Jay, Zane, Nya a Sensei Wu. To jsou hlavní postavy.
Prozatím asi vše. Jen za chvilku snad zveřejním výtvor do Jayliny SONF.

6.Díl: Mata-Nuiovi vzpomínky

10. června 2012 v 9:03 | RetroToa |  Vzpomínky Mata-nuie
Makuta se neodvratně přibližuje, ale neshledá se se zbraní. Dnes jsem jí schoval do laboratoře. Všechny vedlejší vchody jsem zazdil. Bylo to pro mě těžké opouštět laboratoř, všechny moje popznatky, všechny moje myšlenky. Zdá se, že svět ještě není připraven abych se s ním podělil o veškerou moudrost, kterou jsem našel ve zbrani. S roztřeštěnými rukami dávám zbraň na podstavec, který jsem stvořil před nějakou dobou. S útěchou, že dokážu skrýt zbraň před Teridaxem, jsem položil na podstavec. Pomalu se procházím místností. Prožil jsem tady jeden rok. V těchto zdech jsem studoval, trénoval a odhaloval. A teď to mám všechno opustit. Vím, že je to nutné, ale kdybych měl jinou možnost...ne nemysli na to. Chystám se odejít, když v tom zbraň zazáří. Co mi chce sdělit? Nevím. Ale může to být důležité. Risknu to tedy a naposledy se dotýkám zbraně. Září ještě víc. A pocítím bolest. Pokud mě to chce teď zabít, tak si to vybralo pravou chvíli. Necítím svoje tělo. Nepřemýšlím. Všechno se to pohybuje samo. Myslím, že zbraň mě ovládla a snaží se mi něco sdělit. Vidím světlo. Ne, ne, Snad mě to nechce zabít. Ne! Hlavou se mi honí milon myšlenek. Když v tom uslyším hlas. Hlas, tak starodávný, tak mocný.
Šest se postaví proti tomu,
jež bylo stvořeno z ohně a hromu.
S posledním výdechem hrdiny přísaha drtí,
nepřítel se zbraní před branou smrti.
Hlas ustal. Zbraň pohasla. Má to něco společného s budoucností? Možná. Už dávno vím, že tento boj je daleko rozsáhlejší. Ale co je tohle? Proroctví? A koho se týká? Nevím. Možná se to týká tebe Ezio, ať jsi kdo jsi a kde jsi. Možná se tě to týká. Myslím, že jsi někdo hodně důležitý. Kdo jsem já? Kdo jsme my? Dostanu někdy odpověď? Možná ty mi to někdy vyjasníš. V dalším kodexu je něco co ti pomůže najít zbraň. Tak hodně štěstí.