Květen 2012

We r who we r-2!

26. května 2012 v 9:37 | RetroToa |  Ostatní
Takže tady je další článek o mně. Sice minule jste nějak moc nereagovali, ale to nevadí. Takže můj životopis.

Grehon-Jayli SONV

25. května 2012 v 16:59 | RetroToa |  Moje výtvory
Omlouvám se, že jsem vám nekomentoval články. A je jich dost. Nemám nic na svou obhajobu. Jen jsem prostě několik dní nemohl na počítač. Ale tady je na poslední chvíli, výtvor pro Jayli. Taky bych chtěl říct, že v pondělí jedu na ŠVP a těšil jsem se na něj. Možná přivezu fotky :D. Ale zpátky. Tady je výtvor pro Jayli!

SONF-3. Kolo: Hlasování

22. května 2012 v 18:10 | RetroToa |  Soutěže
Tak tady je další kolo. Tentokrát to bylo velmi jednoduché zadání, ale i tak, kolo je kolo. Takže:
Jayli:

21.Díl : Leona

20. května 2012 v 17:53 | RetroToa |  Válečníci temnot: Soumrak Bara-Magna
Tak dnes je tu další díl. Sice není nějak moc extra, ale už se blížíme k zakončení série. Takže se brzy těšte na finále.

RetroToa production present...

Episode 21: Leona

Foxmer: Chtěl bych se ti omluvit.
Ezio: Mně? Za co?
Foxmer: Nadával jsem ti za to, že jsi zabil Laruka. Ale vidím, že se to nakonce vyplatilo. Myslím, že jsi do našich řad právě rekrutoval skralla. Víš ty jsi zajímavý člověk Ezio.
Ezio: Nekecej!
Foxmer: Ale i tak se na tebe pořád zlobím.
Ezio: Proč?
Foxmer: Tak se koukni kolem. Co je tu divného?
Ezio: Hm...nikdo tu není.
Foxmer: Správně. Co je na tom divného?
Ezio: Tajun je největší obchodní město. Je skoro nemožné, aby tu bylo prázdno.
Foxmer: Správně. Víš když si zabil Laruka, objevily se komplikace. Trůn je nyní prázdný. A zájemců o něj nejsou jen jedni. Na jedné straně tu jsou obyvatelé Tajunu co už měli dost Larukovi krutovlády. Na druhé straně tu je Marco(viz. rekapitulace 3) s jeho žoldáky. A na třetí skrallové co nechcou ztratit nadvládu nad svým městem.
Ezio: Občanská válka. To nemůžem nechat jen tak.
Foxmer: Však proto jsem si tě zavolal. Mám pro tebe úkol.

Makutové

19. května 2012 v 19:04 | RetroToa |  Ritokovi poznatky
Začínám se bát Jayli. Možná to patří k dospívání, ale drápky a ocas je trochu až moc silné kafe. A pokud to doopravdy patří k dospívání, tak nikdy nechci dospět. Teď když o tom přemýšlím...je možné aby byla Jayli plnokrevný makuta? Rysů má na to dost. Tak pro začátek vám ujasním co je to polokrevný. Takže jak jsem psal minule, velké bytosti jsou pro nás něco jako bohové(možná jsem to nepsal, takže teď vám to píšu.). Už asi vyhynuly. Ale existujou po něm dva rody. Jeden rod byl rod Mata-Nui. Jednočlenný rod. A druhý rod. Makutové. Trošku rozšířenější. Co mají společného? Oba jsou to polokrevné rody. Smíšení krve Velkých bytostí a nás. A myslím, že jsou daleko dokonalejší než si myslíme. Tak zaprvé: Díky krve Velkých bytostí jsou to mistři v elementech. Díky naší krvi jsou...nenapadá mě žádná výhoda. To je však jedno. Ale zpět k Jayli. Jayli začínají růst drápy a ocas. To znamená jen jedno. Buď že to je masochistka, nebo moje nejhorší noční můra. Makutové se dělí na polokrevné a plnokrevné(máte v tom zmatek jako já?). Polokrevní jsou potomci čistokrevného makuty a normálního bionicla. Vyznačují se normálností a jsou jako každý jiný. Ale čistokrevný...to je něco hodně nebezpečného. Plnokrevný Makuta se v dospělosti promění na draka nebo ještě nebezpečněji umí vyvolat draka. Začínám se bát výdat se s Jayli. Snad se to spraví. A doufám, že nemám pravdu.

Velké bytosti

17. května 2012 v 15:49 | RetroToa |  Ritokovi poznatky
Co jsou Velké bytosti? Tyhle otázky mi nedávají v noci spát. Pořád na ně myslím. Tak pro začátek. Velké bytosti jsou podle mytologie bohové. Ale je to tak doopravdy? Myslím, že ne. Myslím, že Ackar má pravdu. Velké bytosti nejsou bohové. podle mě jsme my a Velké bytosti jedna velká rodina. Ne šťastná, ale rodina. Tak vezmem to takhle. Berme evoluci jako rodinu. Tak třeba jsme dřív byli jedna velká rodina. Ale jak to tak bývá, v rodině se vždycky objeví černá ovečka. A jedna hezká. Velké bytosti jsou ta hezká. To ovečka bude mít potom další děti. Taky hezké. A ty další. Taky hezké. Naopak my, černé ovečky, budeme mít pořád černé potomky. Černé a bílé ovce. Jsou tak jiné. Ale obojí jsou ovce. Ano. Velké bytosti jsou podle mě ta vyspělekší rasa. My jsme se vyvinuli později. A zatím co my jsme měli oštěpy, oni měli střelné zbraně. Zatím co my jsme měli střelné zbraně, oni elementy. A zatím co my jsme se učily elementy, oni měli zbraně hromadného ničení. Zbraň bohů a maska života jsou toho příkladem. my jsme potom masky okopírovali, ale života, času to všechno jsou staré civilizace. Byli vyspělejší než my. A já to vím. Ale vážně všichni umřeli? Vážně nikdo nepřežil? A vážně nikde není poslední důkaz téhle civilizace, Představte si to. tolki zapomenutých vědomostí. A já je najdu. Jednoho dne je najdu...
Tohle jsem našel u Vakami. Jsou ta fakt Velké bytosti?

Nová rubrika: Ritokovi poznatky

16. května 2012 v 20:25 | RetroToa |  Ritokovi poznatky
Takže založil jsem novou rubriku. Jmenuje se to Ritokovi poznatky a bude to děláno na způsob výtvorů, které posílám do Jaylina SONV. Bude to prostě jako encyklopedie. Budou tu informace o všem možném. Brzy dám nějaký článek.

PS: Mám nafocen další díl. Ale rád bych si chtěl od asasínů dát na chvilku pauzu. Musím si osvěžit materiál a tak. Fakt jen na chvilku.

Lil Wayne-Mirror ft. Bruno Mars

13. května 2012 v 11:52 | RetroToa |  Hudba
Takže pamatujete jak v minulém dílu si tam Stroivan broukal Mirror? Tak jen pro ty kdo neznají(především to sem dávám proto že mi tahle rubrika připadá moc prázdná) tady je.

Super bio obrázky-Roboti a další hovadiny

12. května 2012 v 16:45 | RetroToa |  Super Bio Obrázky
Po dlouhé době tu jsou super bio obrázky. Ano to skoro zapomenutá rubrika. Takže tady pár obrázků z bricku:

SONF-3. Kolo

12. května 2012 v 16:32 | RetroToa |  Soutěže
Takže je tu další kolo! Tentokrát budete muset nafotit...přátelství. Ano toto kolo bude lehké. Prostě nafoťte nějakou fotku ze které by bylo jasně vidět přátelství. Chtěl bych to vidět do týdne. Tak na co čekáte?