Březen 2012

17.Díl: Druhá šance

31. března 2012 v 15:22 | RetroToa |  Válečníci temnot: Soumrak Bara-Magna
Čekali jste tak dlouho až jste se dočkali! Tady je bonusový díl Druhá šance! Tak si užívejte.(k tomu doporučuji si pustit adele- set fire to the rain. Protože je tenhle díl značně romantický. Pokud ale nemáte rádi Adele tak nemusíte. Pro zájemce tu je odkaz: http://www.youtube.com/watch?v=FlsBObg-1BQ&feature=related

RetroToa production present...

Episode 17: The second chance

Věnováno Jayli a Grehonovi.
Před 4 lety...
Hlasatel(gavla tam v rohu): Lidé, lidé slyšte! Náš mocný vojevůdce a bojovník Tarix zemřel!
Otrokář(metus): Hm...super. Tarix léta střežil obchody a otrokářství bylo nezákonné. Ale teď když je mrtev obchody zase půjdou.

16.Díl: Do práce!

25. března 2012 v 19:17 | RetroToa |  Válečníci temnot: Soumrak Bara-Magna
Dnes jsem vám udělal dávku dvou dílů. Takže si užívejte.
Jachyx: Jak se opovažuješ? Ty...
Altaïr: Ticho!

Sorry for party rocking!

25. března 2012 v 8:46 | RetroToa |  Ostatní
Zdarec lidi. Jen se nudím tak bych vám chtěl napsat jak jsem daleko s dílem. Takže další díl je speciální a je to nejkratší díl. Tak co je na něm speciálního? Je tam menší bonus a to příběh Grehona a Jayli. Tak se nechte překvapit

Soumrak Bara Magna: Rekapitulace 3

22. března 2012 v 17:06 | RetroToa |  Válečníci temnot: Soumrak Bara-Magna
Víte jak jsem psal že po 5 dílech budu vždycky dávat rekapitulaci? Tak 16 díl už se blíží a já chci pokračovat v tradici. Takže...

5.Díl: Mata-Nuiovi vzpomínky

16. března 2012 v 19:12 | RetroToa |  Vzpomínky Mata-nuie
Bitva začala!Přesně před týdnem byly vidět podivně se přibližující hvězdy.Zatímco ostatní se kochali kochali já se připravoval na bitvu jež brzy začne.Makuta se přišel pro mě a masku.Jeho duše ucítila mojí auru a teď sem míří.Včera "hvězdy" dopadly na zem.Jenže to nebyly hvězdy.Byly to zbytky po velkém robotovi.Makuta si z robota udělal sídlo a teď míří sem.Na poslední bitvu.A zjistil jsem něco.Čím víc se Teridax přibližuje tím víc mě zbraň přestává poslouchat.Sice mám masku života(ovladač k zbrani) ale Teridax předtím než mě poslal pryč vysál 2/3 moci masky.Má v sobě auru masky.A co horší je že není sám.Má syna.Jmenuje se Micradax.A Teridax mu vypůjčil většinu své síly.A co je horší je že moc otce se většinou dědí z otce na syna.Rod Makutů bude navždy majitelem masky a tudíž i zbrani.Touhle bitvou to neskončí.Rod makutů bude pořád chtít svůj majetek.Proto jsem se rozhodl zbraň ukrýt.Ano, do mé pracovny.Do laboratoře.Zablokoval jsem všechny vedlejší vchody.Zbývá jen hlavní.Ten může otevřít jen ten z bratrstva.V dalším kodexu jsem zmapoval polohu mé laboratoře.Vylušti kodex.Najdi laboratoř.A dokonči to jež jsem nedokázal.Vittoria agli Assassini!

Postava : Grehon

15. března 2012 v 16:40 | RetroToa |  Postavy z příběhů
Tak další postava!Tentokrát Grehon.
Komentářů: 0, Označených lidí: 0
Jméno: Grehon
Příjmení: di Angelo
Pochází: da Tesara
Datum narození: 27.ledna 48
Věk: 18
Výška: 2m 52cm
Váha: 81kg

SONF-1.kolo: hlasování

13. března 2012 v 17:12 | RetroToa |  Soutěže
Takže tu máme první kolo SONF.Téma bylo bitevní akt.Brzy jsem dám další díl vzpomínek jeden z nejdůležitějších.Ale prozatím hlasujte.Hlasuje se v anketě a v komentářích.Hlasy se sčítají v anketě x v komentářích.Hodnoťte originalitu, nápaditost a kvalitu.

15.Díl: Vittoria agli Assassini!

11. března 2012 v 20:01 | RetroToa |  Válečníci temnot: Soumrak Bara-Magna
Už jsou to 3 dny a každou minutou se blížíme k Tajunu.Za poslední dny se nestalo nic zajímavého.Sice jsem přesvědčil Foxmera abychom vzali s sebou Ritoka ale od té doby Foxmer se mnou nepromluvil.Možná je na mě naštvaný.Tajun už je na obzoru.Bojím se však co mě čeká v Tajunu.Nepřítel ve zbroji?
Ezio

Do SONHF.

11. března 2012 v 9:50 | RetroToa |  Moje výtvory
Takže včera mi nebylo dobře tak promiňte.Mám ale už nafocený dílSmějící se.Takže teď k těm výtvorům.Vím že to nesplňuje tvé požadavky s novými maskami ale mně se víc líbí takhle.Taky se chci omluvitza špatné výtvory.Jsou to už nějaká léta co jsem nestavěl.Takže k tomu.
Surge a Furno 5.0. VS. Lightning blade

4:díl: Mata-Nuiovi vzpomínky

6. března 2012 v 17:27 | RetroToa |  Vzpomínky Mata-nuie
Existuje spoustu teorií co to je přesně zbraň bohů.Jeden agori mi chtěl namluvit že to je ovladač ke slunci.Jiný mi chtěl namluvit že je tove skutečnosti zmenšená mapa světa.Ale já asi vím co to je přesně.Má to souvislost se Velkými Bytostmi. Zbraň je stvořena s čisté zářoceli.To je kouzelný materiál který je potřeba na výrobu masek.Ale samotná maska má v sobě jen průměrně 25g.Ale ta kostka je vyrobená celá ze zářoceli.Velké bytosti jsou ve skutečnosti rasa.Myslím že kostku našli v místa které se nazývá údolý velkých bytostí.Kostka byla však moc mocná a v normálních členech rasy vyvolávaly halucinace.Proto se vládci rozhodli rozštípnout kostku na 2 části.Na masku života a její schránku.Ta maska je ovladačem kostky a kostka se podřídí jen bytosti která vlastní masku.Velké bytosti však zanedlouho začali vést války proti sobě kvůly artefaktu.Zatím co oni vedly války zrodily jsme se my.Bioniclové.Nový nepřátelé rasy tak staré že si to nemůžeme představit.Velké bytosti se kvůly artefaktu k nám chovaly jako ke sluhům.Ale mi jsme vzdorovaly a porazily je v boji.Brzy se však na tuhle rasu zapomnělo a z našich nepřátel se staly bohové.Docela paradox.Kostku velké bytosti před náma schovaly.Ale já ji našel.A teď ji musím použít proti pánu temnot.Teridaxovi!